پل طبیعت؛ مقصد اول گردشگری پایتخت

در ۶ام فروردین ۱۳۹۸ دبیر جشنواره نوروزگاه شرقی گفت: امسال با برنامه‌های طراحی شده و تسهیلات در نظر گرفته شده جهت استفاده از امکانات فرهنگی در اراضی عباس آباد توانستیم این مناطق را به اولین مقصد مردم در نوروز ۹۸ تبدیل کنیم.

به گزارش کتابونه ؛ مجتبی خشایارفر دبیر جشنواره نوروزگاه شرقی اظهار داشت: در نوروز ۹۸ پل طبیعت به عنوان اولین مقصد گردشگرانی که در پایتخت حضور داشتند تبدیل شد. همچنین تعداد بازدیدکنندگان از این مناطق نسبت به مدت مشابه در سال گذشته با افزایش ۴۸ درصدی روبرو بوده است.

وی با اشاره به رکورد میلیونی حضور گردشگران و شهروندان تهرانی از پل طبیعت گفت: بر اساس بازدیدی که در روزهای نخست سال از پل طبیعت انجام شده است این مجموعه با بازدید میلیونی اولین مقصد گردشگران و مسافرین خارجی و داخلی بوده است.

دبیر جشنواره نوروزگاه شرقی در پایان گفت: بوستان نوروز و میدان مشاهیر با اجرای نمایش‌های متنوع میدانی، جشن‌های شبانه، شهر کودک، نمایشگاه هنر بومی ایران و اجرای برنامه‌های شاد تا ۱۲ فروردین هر شب تا ساعت ۱۲ میزبان شهروندان تهرانی و سایر استان‌ها خواهد بود. از این رو انتظار می رود رکورد بازدید میلیونی از پل طبیعت و مجموعه اراضی عباس آباد برجای بماند و همچنان مردم این مناطق را به عنوان اولین مقصد گردشگری خود انتخاب کنند.

گفتنی است؛ تجربه سال‌های گذشته به‌ویژه از زمانی که پل طبیعت در مجموعه عباس‌آباد راه‌اندازی شد، نشان می‌دهد که شهروندان تهرانی نوروز در مجموعه بوستان‌های عباس‌آباد سر می‌کنند؛ سفری که به پل طبیعت ختم می‌شود.

منبع : فارس

انتهای پیام/