برگزاری دومین دوره جایزه «ابن سیناپژوهی»

در ۱۰ام بهمن ۱۳۹۷ دومین دوره جایزه «ابن‌ سیناپژوهی» برگزار می‌شود.

به گزارش کتابونه ؛ دبیرخانه جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و گروه مطالعات فلسفه اسلامی و قرون وسطی در پژوهشگاه دانش‌های بنیادین دومین دوره جایزه «ابن‌ سیناپژوهی» را ویژه پایان‌نامه‌ها، رساله‌های دانشگاهی، رساله‌های سطح ۳ یا ۴ علوم حوزوی و مقاله‌های فارسی که در زمینه فلسفه و منطق ابن سینا و به زبان فارسی نگاشته و از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ دفاع و منتشر شده باشد، برگزار می‌کند.

به اطلاع پژوهشگرانی که در حوزه زبان فارسی درباره ابن سینا و آرای او تحقیق می کنند می رساند، پروفسور دیمیتری گوتاس ابن‌ سینا پژوه برجسته و استاد دانشگاه ییل که در سال ۲۰۱۵ برنده جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران شده است، جایزه نقدی خود را بهترین پژوهش‌های دانشگاهی یا حوزوی فارسی درباره ابن‌ سینا اهدا کرده است.

دبیرخانه این جایزه از مشارکت پژوهشگرانی که  در دیگر کشورها پایان‌نامه یا مقاله‌ای به زبان فارسی درباره ابن سینا نگاشته‌اند نیز استقبال می‌کند. این جایزه در بهار ۱۳۹۸ به اثر برگزیده اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند مدارک ذیل را حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن ۹۷ از طریق رایانشانی ذکرشده در این فراخوان ارسال کنند:

۱: نسخه الکترونیکی (پی دی اف) پایان‌نامه یا مقاله (هر شخص می تواند تنها یک اثر ارسال کند)

۲ :تصویر مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری یا صورتجلسه دفاع (تایید شده توسط دانشگاه یا مرکز آموزش عالی) (در صورت ارسال پایان نامه)

۳ : فهرست سوابق علمی (CV)

رایانشانی دبیرخانه philosophy.ipm@gamil.com

تلفن دبیرخانه: ۲۲۸۰۳۶۶۹-۰۲۱

اطلاعات بیشتر در: www.bookaward.ir

انتهای پیام