انتشار ترجمه کتاب “نبرد من” برای هفتمین بار

در ۳۰ام دی ۱۳۹۷ ترجمه کتاب «نبرد من» نوشته آدولف هیتلر توسط نشر نگاه به چاپ هفتم رسید.

به گزارش کتابونه ؛ کتاب «نبرد من» نوشته آدولف هیتلر رهبر آلمان نازی با ترجمه فرشته اکبرپور به‌تازگی توسط انتشارات نگاه به چاپ هفتم رسیده است.

چاپ ششم این کتاب تیرماه امسال راهی بازار نشر شده بود و حالا نسخه‌های چاپ هفتمش عرضه شده‌اند.

مطالب این کتاب مبنای آموزه‌های حزب ناسیونالیسم سوسیالیسم کارگری آلمان (نازی) شد و انتشارش سال‌های سال در آلمان ممنوع بود. هیتلر این کتاب را پیش از به قدرت رسیدنش نوشت. او سابقه زخمی شدن را هم در گذشته خود داشت و بخش اول کتاب «نبرد من» را وقتی نوشت که پایگاه نظامی باواریا زندانی شده بود.

هیتلر رهبر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم، در جنگ جهانی اول به عنوان یک سرجوخه در ارتش آلمان خدمت می‌کرد و پیشینه نقاشی کردن را هم در کارنامه خود دارد. او در کتاب پیش رو، همه عقاید و مانیفست‌های تمامیت‌خواهانه خود را تشریح کرده است. به این ترتیب می‌توان با خواندن این کتاب متوجه شد که چطور یک سرجوخه یا نقاش اتریشی‌الاصل توانست تبدیل به دیکتاتوری خونریز و جنگ‌طلب بشود.

پس از خودکشی هیتلر و پایان جنگ جهانی دوم، توزیع این کتاب به مدت ۷۰ سال در آلمان ممنوع اعلام شد و در سال۲۰۱۶، دوباره به کتابفروشی‌های آلمان راه پیدا کرد. از این کتاب تا به حال چند ترجمه به فارسی ارائه شده است.

چاپ هفتم ترجمه‌ای که نگاه از «نبرد من» چاپ کرده، با ۶۶۳ صفحه و قیمت ۵۹ هزار و ۷۰۰ تومان عرضه شده است.

منبع: مهر

انتهای پیام/