معرفی سه بخش مجموعه شعر “باید پنهانی زنده بمانیم”

در ۲۸ام دی ۱۳۹۷ آرمین خلیق ساکت شاعر گفت:مجموعه شعر «باید پنهانی زنده بمانیم» دارای سه بخش عاشقانه، اجتماعی و تا حدی سیاسی است.

به گزارش کتابونه ؛ آرمین خلیق ساکت شاعر در خصوص کتاب جدیدش با عنوان «باید پنهانی زنده بمانیم» گفت: مجموعه شعر «باید پنهانی زنده بمانیم» ۵۶ شعر سپید را دربرمی گیرد. در این مجموعه شعر ۱۰ شعر سپید بلند وجود دارد که هر کدام در ۲ صفحه نوشته شده اند.

وی با اشاره به بخش های مختلف مجموعه شعر « باید پنهانی زنده بمانیم » اظهار داشت: مجموعه شعر باید پنهانی زنده بمانیم سه بخش دارد یک بخش آن شعرهای عاشقانه و دو بخش دیگر شعرهای اجتماعی و تا حدی  سیاسی را شامل می شود که در نشر مایا منتشر شد.

خلیق با بیان اینکه کتاب « شاید پنهانی زنده بمانیم » دومین اثرم است،گفت: دو سال پیش مجموعه شعر دیگری را با عنوان « پنهانی » در نشر مایا منتشر کرده بودم و هم اکنون در حال گردآوری مجموعه شعر سوم هستم.

این شاعر ادامه داد: کتاب دوم با عنوان « شاید پنهانی زنده بمانیم » به شدت با مجموعه شعر اولم با عنوان « پنهانی » تفاوت دارد. این تفاوت ها هم در زمینه موضوعی و هم در زمینه دانش شعری است .

خلیق گفت:این تغییر در مجموعه شعر دوم به دلیل افزایش تجربه شاعری در  فاصله بین انتشار دو کتاب بود البته دیدگاهم نیز در این مدت تغییر کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/