نمایشگاه کتاب باید در وسط شهر برگزار شود

در ۲۵ام دی ۱۳۹۷ ناصر پروانی گفت:معتقدم نمایشگاه کتاب باید در وسط شهر برگزار شود و ترافیک حاصل از نمایشگاه نیز از نظر من ایرادی ندارد.

به گزارش کتابونه ؛ ناصر پروانی شاعر  ، در خصوص انتخاب مصلی تهران برای مکان برگزاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: حدود سه سال پیش به رئیس سابق سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفتم شما کتاب را از شهر بیرون می‌برید و انتظار دارید مردم کتاب را به خانه هایشان ببرند.من از منتقدان جدی برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب بودم چرا که اعتقاد دارم جای برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران وسط شهر است.

وی افزود: همیشه گفتند برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر باعث ایجاد ترافیک می‌شود، اما به نظر من اشکالی ندارد چرا که نشان می‌دهد مردم ما کتابخوان هستند.

پروانی با اشاره به ترافیک اطراف مصلی تهران به دلیل برپایی نمایشگاه کتاب بیان کرد: بگذارید مردم بشنوند در یک قسمت از شهر تهران به دلیل برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ترافیک ایجاد شده است؛ این ویترین مردم ماست و نشان می‌دهد مردم کتابخوانی داریم.

این شاعر در ادامه در خصوص کتاب جدیدش گفت: تاکنون ۱۱ مجموعه شعر منتشر کرده‌ام و از میان مجموعه شعرهایم، منتخبی از اشعار را که حدود ۴۰۰ غزل می‌شود، را جمع آوری می‌کنم. اگر گزیده اشعارم تا پیش از عید به طور کامل گردآوری شود، برای سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منتشر خواهد شد.

پروانی بیان کرد: سعی کردم برای گزیده اشعارم، شعر‌هایی را انتخاب کنم که مردم دوست داشته باشند ولو اینکه از نظر ادبی بسیار قوی نباشد و اشعاری را انتخاب کنم که اساتید شعر آن را پذیرفته اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/