مجموعه‌ چهارم و پنجم “فسقلی‌ها” راهی بازار نشر شد

در ۲۴ام دی ۱۳۹۷ مجموعه‌ چهارم و پنجم «فسقلی‌ها» نوشته «تونی گراس» بازنوشته «شکوه قاسم نیا» بر اساس ترجمه «تریفه قسیمی» در نوبت اول چاپ وارد بازار کتاب شد.

به گزارش کتابونه ؛ مجموعه‌ چهارم و پنجم «فسقلی‌ها» نوشته «تونی گراس» بازنوشته «شکوه قاسم نیا» بر اساس ترجمه «تریفه قسیمی» در نوبت اول چاپ وارد بازار کتاب شد.

مجموعه چهارم شامل جلدهای ۳۱ تا ۳۸ و مجموعه پنجم شامل جلدهای ۳۹ تا ۴۵ است. این ناشر قبلا این مجموعه را در ۱۵ جلد مجزا منتشر کرده است.

تاکنون ۴۵ جلد این مجموعه روی پیشخوان کتابفروشی‌ها قرار گرفته است. در هر کتاب کودک با یک شخصیت جالب و دوست داشتنی آشنا خواهد شد که این ارتباط محکم بین کودک و کتاب باعث خواهد شد که موارد جدیدی یاد بگیرد و لذت ببرد.

تصاویر با کیفیت کتاب‌ها، شخصیت‌های جالب و آموزشی و برقراری ارتباط سریع بین کودک و شخصیت داستانی از دیگر ویژگی‌های این کتاب است. عناوین این ۱۵ جلد جدید به شرح زیر است:

دادا خودپسند، قل قلو دوقلو، تامی تاپ‌تاپی، فری فرزه، دودو دروغ‌گو، هلی هیولا، تونی تنبل، نلی نق نقو، فی‌فی خیالباف، شِری شیرینه، کاتی کامپیوتری، نامی ناقلا، کوتی کاراگاه، اَبی ابله، جی‌جو جنگجو

قابل ذکر است مجموعه اول ۳۰ جلدی آن جزو کتاب‌های معرفی شده در پایان کتاب فارسی اول دبستان و کتابنامه رشد آموزش و پرورش است.

کتاب‌های بنفشه ( واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی) مجموعه چهارم  و پنجم فسقلی‌ها را در قطع خشتی بزرگ، جلد سخت، نوبت چاپ اول، و قیمت هر مجموعه  ۳۵۰۰۰ تومان در اختیار علاقه مندان قرار داد.

برای تهیه این کتاب‌ها علاوه بر مراجعه به کتاب فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید برای خرید اینترنتی آن به نشانی الکترونیکی www.ghadyani.org  نشر قدیانی نیز مراجعه کنید. علاوه بر این با مطالعه اخبار درج شده در سایت این موسسه فرهنگی از تازه های نشر آن نیز با خبر خواهید شد.

منبع: فارس

انتهای پیام/