کتاب “معلم من یک هیولاست!” در ۳۷ صفحه‌ مصور راهی بازار شد

در ۲۴ام دی ۱۳۹۷ کتاب «معلم من یک هیولاست!» به نویسندگی و تصویرگری پیتر براون و ترجمه‌ نینا فراهانی برای کودکان منتشر شد.

به گزارش کتابونه ؛ کتاب “معلم من یک هیولاست!”  در ۳۷ صفحه‌ مصور برای گروه سنی کودک به همت کتاب چ (بخش کتاب‌های کودک و نوجوان نشر چشمه) منتشر ‌شده است.

در معرفی ناشر از این کتاب عنوان شده است: «معلم من یک هیولاست!» در فضایی فرمال و ذهنی آغاز می‌شود؛ در دنیایی که در ذهن کودکان می‌گذرد این قصه شکل می‌گیرد و راه خود را ادامه می‌دهد تا جمله‌ سؤال‌برانگیز پایان کتاب «و هنوز معلم من یک هیولا بود…» نویسنده این کتاب با استفاده از دنیای زیبا و شگفت‌انگیز ذهن کودکان، همان دنیایی که برای کودک پاک و زیباست و گاهی نگرانی‌هایی که در ذهن دارد باعث می‌شود از حضور میان دنیای بیرونی اجتناب کند پرده برداشته و تصورات پاک و خالص او را به تصویر کشیده.

پیتر براون نویسنده و تصویرگر کتاب‌های کودکان، کودکی‌اش را به خیال‌بافی و کشیدن نقاشی‌های خنده‌دار گذرانده است. او در کالج طراحی آرت سنتر در کالیفرنیا نقاشی خوانده و با دنیا و ادبیات کودک به خوبی آشناست.

«معلم من یک هیولاست!» با این جمله‌ها آغاز می‌شود: «بابی مشکل بزرگی در مدرسه داشت. اسم این مشکل بزرگ خانم کِربی (معلم) بود.»

پیتر براون را به‌عنوان نویسنده و تصویرگر دنیای کودکان و نوجوانان می‌شناسیم که در هر شرایطی شاد بودن را اولویت قرار می‌دهد و در قصه‌های خود نیز به بچه‌ها این شاد بودن را یاد می‌دهد.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را در کتاب‌فروشی‌های نشر چشمه تهیه کنند، با مراجعه به سایت رسمی نشر چشمه www.cheshmeh.ir به صورت آنلاین خریداری کنند یا با شماره‌ ۸۸۳۳۳۶۰۰ تماس بگیرند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام