گپی با نویسنده رمان “من عوضی به دنیا آمدم”

در ۲۰ام دی ۱۳۹۷ فرهاد حسن زاده رمانی با عنوان «من عوضی به دنیا آمدم» را به زودی به چاپ می‌رساند.

به گزارش کتابونه ؛ فرهاد حسن‌زاده نویسنده،  در خصوص اثر در دست نگارشش گفت: کتاب جدیدی که هم اکنون در حال نگارش آن هستم، رمانی با عنوان «من عوضی به دنیا آمدم» است. انتشارات پلک قرار است این کتاب را منتشر کند. «من عوضی به دنیا آمدم» را می توان به نوعی یک بیوگرافی دانست.

وی افزود: کتاب «من عوضی به دنیا آمدم» بیشتر زمینه ای متافیزیک دارد و در معنای متافیزیک نوشته شده است. این کتاب درباره کارهای خودم در همین زمینه‌هاست. از مدتها پیش طرح نگارش کتاب ریخته شده بود؛ نگارش آن همین طور ادامه پیدا کرد تا به امروز رسید. ایده نگارش کتاب «من عوضی به دنیا آمدم» ایده خودم است و ناشر تنها مسئولیت انتشار کتاب را برعهده دارد.

این نویسنده با اشاره به انتشار  سه کتابش تا عید نوروز بیان کرد: علاوه بر کتاب «من عوضی به دنیا آمدم» سه کتاب دیگرم با عنوان های «مدیریت افسردگی، مدیریت اضطراب و مدیریت احساسات» تا عید منتشر می شود. آخرین کتابم که منتشر شد کتابی با عنوان «روانشناسی عشق ورزیدن» است. در این کتاب به مباحث روانشناسی می پردازم که درباره عشق مطرح شده است؛ از جمله اینکه عشق چیست، چگونه به وجود آمده و در چه بعد احساسی است و چگونه می توان عشق را مدیریت کرد. پیش از این کتاب، کتاب مدیریت استرس را منتشر کرده ام.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/