آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره پژوهش فرهنگی سال اعلام شد

در ۱۴ام دی ۱۳۹۷ مدیرروابط عمومی پانزدهمین جشنواره پژوهش فرهنگی سال آخرین مهل ارسال اثر به این جشنواره را 15 دیماه جاری عنوان کرد و افزود: ناشران، دانشگاهها، پژوهشگران، نویسندگان، استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی آثار خود را در زمان باقی مانده به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

به گزارش کتابونه؛ مصطفی اسدزاده با اعلام این مطلب با اشاره به جزئیات برگزاری این جشنواره ،افزود: آثار ارسالی می‌تواند در قالب طرح پژوهشی، کتاب، پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری باشد.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت دراین جشنواره باید فایل اثرخود را به نشانی ertebatat@ricac.ac.ir ایمیل و یا ازطریق پست به نشانی تهران، پایین‌تراز میدان ولی عصر(عج)، خیابان دمشق، شماره ۹، پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات ارسال کنند.

به گفته وی اطلاعات تکمیلی درباره این جشنواره روی سایت آن به نشانی www.ricac.ac.ir نیزموجود و هم اکنون قابل مشاهده است.

به گزارش ایرنا، مطالعات دین ،آیین‌ها و مناسک ،ابعاد اجتماعی فرهنگ و دین ،مطالعات انتقادی فرهنگ ،مطالعات هنری ، سیاست‌گذاری فرهنگی ،مطالعات رسانه ،صنایع فرهنگی و رسانه‌ای ،ابعاد فرهنگی مطالعات ادبی و زبان ،ابعاد فرهنگی مطالعات علم و آموزش و پرورش و ابعاد فرهنگی مسائل زنان و جوانان ۱۰محور اصلی جشنواره فوق را تشکیل می دهد.

پیش تر پژوهشگران تا پایان آذر فرصت داشتند تا آثار پژوهشی خود را در حوزه فرهنگ، هنر و ارتباطات به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

جشنواره پژوهش فرهنگی سال از سوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف ارتقای فرهنگ پژوهش و معرفی پژوهش‌های برتر در حوزه فرهنگ و هنر برگزارمی‌شود.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/