م.مؤید از روزهای ناخوشی اش می گوید

در ۱۱ام دی ۱۳۹۷ محمدحسین مهدوی‌، مشهور به «م.مؤید» گفت: این روزها حال خوبی ندارم. چند روزی است به پزشک مغز و اعصاب در گیلان مراجعه کرده‌ام، اما کهولت سن و بیماری اجازه فعالیت به بنده نمی‌دهد.

به گزارش کتابونه؛  محمدحسین مهدوی‌ مشهور به «م. مؤید» پیرامون روند درمان بیماری‌ خود اظهار داشت: این روزها حال خوبی ندارم.

وی در پاسخ به این سوال که برای روند درمانی به تهران مراجعه می‌کنید یا در گیلان هستید، توضیح داد: چند روزی است به پزشک مغز و اعصاب در گیلان مراجعه کرده‌ام، اما کهولت سن و بیماری اجازه فعالیت به بنده نمی‌دهد.

این شاعر سرشناس در پاسخ به این سوال که آیا نوشتن را کنار گذاشته‌اید، گفت: فعلا قادر به نوشتن هم نیستم، هرچند آن بیماری کنسر در حال کنترل است، اما برایم دعا کنید تا بهبودی حاصل شود.

محمدحسین مهدوی‌ سعیدی مشهور به «م.مؤید» چند سال پیش بر اثر بیماری در بیمارستان مسیح دانشوری تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت.

وی متولد ۱۳۲۲ در نجف اشرف است و از شاعران مدرن و موج نو به حساب می‌آید. شعرهای او از دهه ۴۰ در مجلات ادبی به چاپ رسیده است.

به تازگی بزرگداشت این شاعر از سوی جشنواره شعر و داستان جوان سوره در گیلان صورت گرفت.

بر اساس این گزارش، از جمله آثار وی می‌توان به «مگر با لبخنده‌ی ماه» در سال ۱۳۷۳ از سوی نشر محراب اندیشه، «گلی اما آفتابگردان» ۱۳۸۰ «تو کجاست؟»، «سیماب‌های سیمین»، «پروانه‌ بی‌خویشیِ من»، «نرگسِ هنوز»، «بی‌خوانشِ پرندگان» و… اشاره کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/