تجدید چاپ ۲ کتاب “ما در عکس زیر باران گم شده بودیم” و “امضای تازه می‌خواهد این نام” فریاد شیری

در ۵ام دی ۱۳۹۷ «ما در عکس زیر باران گم شده بودیم» و «امضای تازه می‌خواهد این نام» اثر فریاد شیری توسط نشر داستان تجدید چاپ شدند.

به گزارش کتابونه؛ کتاب مجموعه داستان و عکس «ما در عکس زیر باران گم شده بودیم» و دفتر شعر «امضای تازه می‌خواهد این نام» هر دو اثر فریاد شیری از سوی نشر داستان تجدید چاپ شدند. نخستین چاپ این کتاب‌ها در دهه ۸۰ در دسترس مخاطبان قرار گرفته بودند.

فریاد شیری متولد ۱۳۵۰ در شهر صحنه کرمانشاه، شاعر، داستان نویس و مترجم است. او به دو زبان کردی و فارسی می‌نویسد و آثار اعم از شعر و داستان تاکنون به زبان‌های انگلیسی، لهستانی، عربی، ترکی استانبولی و بلغارستانی ترجمه و منتشر شده‌اند. او آثاری از نویسندگان معاصر کرد مانند لطیف هلمت، شیرکو بیکس و فرهاد پیربال را به فارسی ترجمه و منتشر کرده است.

شیری در سال ۱۳۸۱ در سومین دوره جایزه شعر امروز ایران «کارنامه» برای کتاب «آغوش من پر از سفر است» به عنوان شاعر برگزیده انتخاب شد. همچنین در سال ۱۳۹۱ نیز کتاب «و تن فروشی نیست» شیری به عنوان اثر برگزیده در جایزه کتاب سال شعر خبرنگاران انتخاب شد.

نشر داستان «امضای تازه می‌خواهد این نام» را با شمارگان ۵۰۰ نسخه، ۷۸ صفحه و بهای ۱۶ هزار تومان و «ما در عکس زیر باران گم شده بودیم» را نیز با شمارگان ۵۰۰ نسخه، ۱۰۰ صفحه و بهای ۱۸ هزار تومان منتشر کرده است.

منبع: مهر

انتهای پیام