برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع “راه‌های ورود به بازار جهانی کتاب”

در ۲۳ام آبان ۱۳۹۷ کارگاه آموزشی با موضوع «راه‌های ورود به بازار جهانی کتاب» دوشنبه ۲۸ آبان‌ماه با حضور اهالی نشر و قلم برگزار می‌شود.

به گزارش کتابونه؛ علی فریدونی، مدیرکل مجامع، تشکل‌ها و فعالیت‌های فرهنگی و دبیر طرح حمایت از ترجمه و انتشار کتاب ایران، گفت:‌ با توجه به در پیش بودن بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف آشنایی ناشران، نویسندگان، مترجمان و علاقه‌مندان با نحوه عرضه اثر و فروش رایت به ناشران خارجی، دبیرخانه طرح حمایت از ترجمه و انتشار کتاب ایران در بازارهای جهانی(گرنت) درنظر دارد، کارگاه آموزشی با موضوع «راه‌های ورود به بازار جهانی کتاب» را برگزار کند.

وی افزود: این کارگاه از ساعت ۹ تا ۱۲ روز دوشنبه ۲۸ آبان‌ماه در سرای اهل قلم مؤسسه خانه کتاب واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی (صبای جنوبی)، کوچه خواجه‌نصیر، پلاک ۲ برگزار می‌شود. ناشران برای حضور در این کارگاه تا ۲۶ آبان‌ماه می‌توانند نسبت به معرفی نمایندگان خود (حداکثر سه نفر) اقدام کنند.

فریدونی گفت: به شرکت‌کنندگان در این کارگاه، از طرف دبیرخانه طرح حمایت از ترجمه و انتشار کتاب ایران، گواهینامه شرکت در دوره اهدا خواهد شد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/