مجموعه شعر “فرشته‌ای در دهان اژدها” اثر هادی خورشاهیان منتشر شد

در ۱۶ام آبان ۱۳۹۷ مجموعه شعر «فرشته‌ای در دهان اژدها» اثر هادی خورشاهیان در انتشارات داستان منتشر شد.

به گزارش کتابونه؛ هادی خورشاهیان شاعر و نویسنده، در خصوص اثر جدید خود گفت: مجموعه شعر بزرگسال با عنوان «فرشته ای در دهان اژدها» را در انتشارات داستان منتشر کردم. این مجموعه، ۱۲۰ اثرم را در حوزه شعر آزاد (سپید) در برمی گیرد. اشعارم در این کتاب عموماً فضایی عاشقانه دارد.

وی افزود: یک مجموعه داستان هم در حوزه بزرگسال  با عنوان «سمیرا نرفته است» در نشر آنیما در ۱۴۰ صفحه منتشر کردم. این کتاب ۳۶ داستان کوتاهم را در بر می گیرد. داستان های آن را در ژانرهای مختلف ادبی از جمله خانوادگی، دفاع مقدس، تخیل، ارواح و دنیای مردگان نوشتم.

گفتنی است؛ هادی خورشاهیان پیش از این کتاب  «یکی منو از دست داداشم نجات بده» و «دو تفنگدار ناشی» را در حوزه کودک و نوجوان در انتشارات خط خطی منتشر  کرده است. شخصیت‌های اصلی داستان رئالیستی «دو تفنگدار ناشی» دو خواهر و برادرند که در محله پایین شهر زندگی می‌کنند. این دو کودک ناخواسته با ماجرای سرقت اتومبیل درگیر می‌شوند و برای دستگیری باند قاچاقچیان با پلیس همکاری می‌کنند.

«یکی منو از دست داداشم نجات بده» نیز رمان طنز کودک است و شخصیت اصلی رمان، خواهر و برادری دو قلو هستند که با یکدیگر بحث دارند و وارد ماجرایی تخیلی می‌شوند، آن‌ها به دنبال گنجی هستند که از آیندگان به دست این دو خواهر و برادر می‌رسد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/