ترجمه کتاب “به احساس درونت اعتماد کن؛ داستان یک معجزه” منتشر شد

در ۲۸ام مهر ۱۳۹۷ کتاب «به احساس درونت اعتماد کن؛ داستان یک معجزه» نوشته اَن بروب با ترجمه مریم سعادتمند منتشر شد.

به گزارش کتابونه؛ کتاب «به احساس درونت اعتماد کن؛ داستان یک معجزه» نوشته اَن بروب با ترجمه مریم سعادتمند بحری در ۲۷۰ صفحه با شمارگان ۵۵۰ نسخه و قیمت ۳۰ هزار تومان توسط انتشارات فیروزه منتشر شده است.

مترجم کتاب در یادداشتی پشت نوشته است: «اَن بروب»  در ۲۳ سالگی تصادف مرگباری را تجربه می‌کند و با داشتن جراحت‌های بسیار شدید و زمانی که با مرگ و زندگی دست و پنجه نرم می‌کند، دو زندگی موازی را در رویا می‌بیند؛ به درون سرکش‌تان اعتماد کرده و یک زندگی جدید، زندگی‌ای که هیچ‌گاه آن را ندیده و تجربه نکرده بود. زندگی دومی که در عالم بیهوشی دید، آن‌قدر روی او تاثیر گذاشت که پس از به هوش آمدن، مسیر زندگی‌اش را کاملا تغییر داد. هدف او این بود که به آن‌چه در عالم رویا دیده‌ است، دست یابد. البته او در رسیدن به این هدف متعالی موفق می‌شود. این کتاب داستان سفر زیبای اوست برای رسیدن به اهدافی زیبا و ارزنده، آرامشی وصف‌ناپذیر و شادی بی‌پایان.

کلوت بارِن راید نیز نوشته است: این کتاب، اثری زیباست و از آن لحظه‌ای می‌گوید که با صدای روح‌تان بیدار می‌شوید تا به دنبال پاسخ سوال «من که هستم؟» بروید. از زمانی می‌گوید که با ندای قلب‌تان هماهنگ می‌شوید و یاد می‌گیرید که به درونِ سرکش‌تان اعتماد کرده و یک زندگی جدید را کشف کنید. از بین کتاب‌های کثیری که در زمینه‌ خودیاری و عرفان و معنویت نوشته شده، این کتاب به زیبایی به رشته تحریر در آمده و حقیقتا ارزش خواندن را دارد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/