مجموعه “ادبیات خفن” و مجموعه داستان “دیدار با افلاتون در کافه ویونا” راهی بازار کتاب شدند

در ۲۶ام مهر ۱۳۹۷ کتاب‌های «داستان‌های ترسناک»، «داستان‌های ارواح و اشباح» و «داستان‌های پریان» از مجموعه «ادبیات خفن» و مجموعه داستان «دیدار با افلاتون در کافه ویونا» به تازگی راهی بازار کتاب شده‌اند.

 مجموعه «ادبیات خفن» با عنوان‌های «داستان‌های ترسناک»(در ۲۳۲ صفحه با قیمت ۲۸هزار تومان)، «داستان‌های ارواح و اشباح»(در ۲۳۶ صفحه با بهای ۲۸ هزار تومان) و «داستان‌های پریان»(در ۲۰۲ صفحه و با قیمت ۲۴ هزار تومان) نوشته مایکل کاکس با ترجمه آرزو احمی با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه در انتشارات پیدایش منتشر شده‌ است. هر کدام از این کتاب‌های شامل ۱۰ داستان است.

در نوشته پشت جلد «داستان‌های ترسناک» می‌خوانیم:  بزرگ‌ترین هیولاهای همه قرون و اعصار کدامند؟

می‌خواهید بدانید در میان هزاران داستان ترسناک کدام داستان ترسناک در جایگاه شماره یک قرار دارد؟ شاید یکی از این داستان‌ها باشد:

«سگ باسکرویل» – آیا شرلوک هلمز می‌تواند خانواده باسکرویل را از نیش آن سگ اهریمنی نجات دهد؟

«دراکولا»- به ترنسیلوانیا سفر و با آن کنت نیش‌دندان ملاقات کنید. او ستاره نمایش موزیکال باشکوهی پر از رقص و آواز است…

«گودال و آونگ»- مجله دکوراسیون دهشتناک داخلی ما را به گردشی ترسناک در عمیق‌ترین، تاریک‌ترین، و مرگ‌بارترین دخمه دنیا می‌برد. شکنجه‌ای که بیا و ببین!

همراه با بخش پرونده داستان، شامل مطالبی مانند چگونه یک گرگینه را بشناسیم، فوبیاهای حیرت‌انگیز و ده دیو ترسناک سرتاسر جهان.

داستان‌های ترسناک، به شکلی که پیش از این هرگز ندیده‌اید!

همچنین در نوشته پشت جلد «داستان‌های ارواح و اشباح» آمده است: پرطرفدارترین داستان‌های ارواح و اشباح همه قرون و اعصار کدامند؟

می‌خواهید بدانید کدام‌یک از صدها داستان ارواح در جایگاه شماره یک قرار می‌گیرد؟ شاید یکی از این داستان‌ها باشد…

«دزدان جسد»- در سفری در نیمه‌شب همراه دکتر فتز به گورستان بروید تا ببینید چرا به هم زدن آرامش مردگان می‌تواند به برهم خوردن آرامش خودتان بینجامد.

«پست شبانه»- سوار دلیجان ارواح شوید، اما اگر مسافرانش کمی ترسناک بودند گلایه نکنید…

«پیچ»- به گفتگوی ال مایتی گوش دهید تا با بچه‌هایی هولناک و دوستان اهریمنی‌شان آشنا شوید.

همراه با بخش پرونده داستان، شامل اخباری از ارواح، روش تشخیص اشباح و ده انتقال دهشتناک.

داستان‌های ارواح و اشباح، به شکلی که پیش از این هرگز ندیده‌اید!

 در نوشته پشت جلد دیگر کتاب مجموعه «ادبیات  خفن» عنوان شده است: آینه، آینه روی دیوار، کدام قصه بیشتر از همه خون و خونریزی دارد؟

می‌خواهید بدانید کدام داستان ترسناک پریان، صدها سال است که جایگاه شماره یک را به خود اختصاص داده؟ شاید یکی از این داستان‌ها باشد…

«چوب‌پای پوست چروکیده»- مرده فسقلی ترسناکی که آخر و عاقبت بسیار ناجوری پیدا می‌کند. کتاب را بخوانید  تا ببینید در گزارش مأمور پزشک قانونی چه آمده… اولین شاهد را فرابخوانید!

«پری دریایی کوچولو»- یک پری دریایی جوان عاشق شاهزاده‌ای خوش‌قیافه می‌شود که نتایج مورمورکننده‌ای به دنبال دارد. دستمالتان را هم دم دست‌تان بگذارید، چون وقتی جادوگر دریایی دارد ماجرا را تعریف می‌کند، حتما اشکتان درخواهد آمد.

«زیبای خفته»- داستانی ترسناک‌تر از آنچه که تاکنون خوابش را می‌دیدید.. خواب؟ حتی لحظه‌ای پلک روی پلک نخواهید گذاشت!

همراه با ده حقیقت مهم درباره جادوگران بدجنس، داستان‌سرایان و پایان‌های خوش.

داستان‌های پریان به شکلی که پیش از این هرگز ندیده‌اید!

همچنین مجموعه داستان«دیدار با افلاتون در کافه ویونا» نوشته فرزانه سکوتی  در ۱۴۸صفحه با شمارگان ۵۰۰ نسخه و بهای ۱۶هزار تومان در نشر پیدایش عرضه شده است.

دیدار با افلاتون در کافه ویونا، او، ولش کن!، ماه گرفتگی، جوان ناکام، پرنده‌های خشمگین، فیل‌ها در باد، امیرآباد، آینه جیبی خانم وفایی، توت‌های اراج، عروس خاندان مفخم، واحد کناری، عود، خواب‌های شماره‌دوزی‌شده، ملافه، مثل توی فیلم‌ها، افسرخانم و اسواق‌الهدایا داستان‌های این مجموعه هستند.

در نوشته پشت جلد کتاب می‌خوانیم: یکی بود یکی نبود… و آخر سر آن کلاغی که به خانه‌اش نمی‌رسید. و من دخترکی  بودم که اول و آخر قصه‌ها از نبودن و نرسیدن می‌شنید و خواب‌های آشفته می‌دید و صدای بمب  و موشک فراموشش نمی‌شد. مادرم آن‌قدر قصه پادشاه و پسر پادشاه برایم گفته بود که نمی‌فهمیدم مرز قصه‌ها و غصه‌ها کجاست. پس پناهنده سرزمین امن کلمات شدم تا یادم برود زمین سرد است و آدمی سنگ. هنوز هم بزرگ نمی‌شوم انگار. توی کلمات شناور می‌شوم مثل قاصدکی کنار باغچه.

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/