رونمایی از دو کتاب‌ “مهدی تا مهدی” و “مقام محمود”

در ۲۵ام مهر ۱۳۹۷ فرمانده سپاه محمد رسول‌ الله (ص) گفت: تفکر شهدا باعث شده است که دشمنان به زانو درآیند و همین دلیلی برای مقابله با تفکر دینی و انقلابی جوانان ماست.

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در مراسم رونمایی از دو کتاب با عنوان “مهدی تا مهدی” و “مقام محمود” که در سالن شهید رشادی حسینیه فاطمه‌الزهرا (س) برگزار شد، در سخنانی بیان کرد: زندگینامه شهید مهدی ذاکرحسینی و محمد جویپا همواره برای ما الگو است. همچنین در سوریه، عراق، یمن، افغانستان، فلسطین و لبنان نیز جوانان به تاسی از ایثار و شهادت چنین جوان‌هایی حرکت می‌کنند.

وی افزود: جوانان ما باید زندگی چنین شهدایی را جست‌وجو کنند چرا که آنها امید به ظهور دارند. آمریکایی‌ها در جنگ نظامی با اسلام و جهان اسلام سیلی محکمی خورده‌اند. ما توانسته‌ایم آنها را به زانو درآوریم و در حقیقت دشمنانمان از تفکر این بچه‌ها می‌ترسند. با این تفکر است که می‌توان با دشمن مقابله کرد. شاهدیم که اکنون آمریکا و دشمنانمان سلاح  دارند اما نمی‌تواند کاری انجام بدهد.

سردار یزدی با اشاره به بسیج جهان اسلام خاطرنشان کرد: در عراق و سوریه بسیج جهان اسلام خودش را نشان داد. ما امروز یک میراث بزرگ داریم که در عاشورا ریشه دارد و خون جوانانش با خون جوانان یاران امام حسین (ع) گره خورده است.

وی در پایان گفت: ما باید فرزندان خود را همچون مهدی‌ها و سایر شهدا تربیت کنیم. چرا که در شرایط کنونی تمام سعی دشمنان این است که آموزه‌های دینی، الگوهای انقلابی و مولفه‌های مقاومت را از جوانان ما دور کند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/