دو کتاب “کسی در دریا آتش روشن کرده” و “دم دمای تو” وارد بازار نشر شدند

در ۱۰ام مهر ۱۳۹۷ «کسی در دریا آتش روشن کرده» نوشته امید بیگدلی و «دم دمای تو» سروده یاور مهدی پور مجموعه های شعری هستند که به تازگی از سوی انتشارات مروارید وارد بازار نشر شده اند.

 «کسی در دریا آتش روشن کرده» شامل ۱۱۳ قطعه شعر است که در ۱۱۵ صفحه توسط امید بیگدلی سروده و از سوی انتشارات مروارید راهی بازار نشر شده است.

امید بیگدلی متولد ۶۵ مهندس مکانیک سیالات این کتاب را تقدیم به مادرش کرده است، تاکنون سه مجموعه «دنیا پشت پاهایم را می زند»، «مکالمه خواب ها» و «خودکار پس داده آقای باخ» از او به چاپ رسیده است.

«من روزی از حافظه شهر پاک می شوم، با مزارع گندم چه می کنید، که زیر داس ها، بارها صدایشان درآمده است، غمگینم می کند، هشت صبح، غمگینم می کند هشت شب، غمگین ترم می کند تراکتوری که روستا را رها کرده سمت شهر می آید»

دم دمای تو نوشته یاور مهدی پور

همچنین مجموعه شعر «دم دمای تو» شامل ۸۰ قطعه شعر کوتاه در ۱۰۵ صفحه نوشته یاور مهدی پور نیز از سوی انتشارات مروارید به چاپ رسیده است.

یاور مهدی پور متولد ۶۲ لنگرود، نوازنده ویولن و مدرس موسیقی کلاسیک تاکنون خالق پنج مجموعه شعر شامل «گاهی دوستت دارم گاهی نه»، «سدها خواب آب را عمیق می کنند»، «چون ساعت شنی از تو پرم از تو خالی» و مجموعه شعر «سقف ها» بوده است.
«مرا به اندازه یک کوچه مرور کن
و از خاطر هر سو
که به خیابانی می رسد،
رهایم کن
بگذار خانه ی متروک تو باشم
با پنجره ای که هنوز اندکی جان برای شکسته شدن دارد»

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/